Doğru Oto KoltuğuNasıl Seçilir?

En güvenli oto koltuğu 0-4 yaş arası ISOfix sistemine sahip arka yönelimli koltuklar olmalıdır. Kaza anında meydana gelen sarsıntıların şiddetini azaltan strafor yani EPS Köpük bulunmalıdır.

Sıradan oto koltuklarında ise EPS Köpük yerine sünger bulunmaktadır. Sünger koruma sağlayamadığı için kaza anında çarpmalar tüm şiddetini hissettirmektedir.

Trafik kazalarının %20’lik bir oranı yan taraftan gelen darbeler içerdiği için koltk aynı zamanda yan koruma sistemi de içermektedir ve bu yan korumalar yandan bakıldığında yüzününün dörtte üçünü kapatmalıdır.

Ayın mima KOMBİNASYONU

mima XARİ, ışıltısıyla herkesi büyülüyor… Devrimsel ve ergonomik destekli materyal olan EVA köpüğü ve deri görünümlü kumaşları sayesinde oldukça zarif ve vintage bir görünüm sunan mima xari, içinde bulunan yağmurluk, portbebe ve portbebe örtüsüyle sitil sahibi annelerin ve bebeklerin tarzını tamamlama imkanı da veriyor.

Bu modeli beğendiyseniz diğer alternatiflere ve
satış noktalarımıza göz atabilirsiniz

Oto koltuğu zorunlu ama...

Video

Oto koltuğunun önemi!

http://http://www.medyatakip.com

Kurulum Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=nJQzhzyMxGs

BeSafe iZi Modular ile çocuklar güvende…

BeSafe, 1953 yılından beri İskandinav güvenlik anlayışıyla ürettiği oto koltuklarına geçtiğimiz günlerde bir yenisini daha ekledi.

Avrupa Birliği (AB) yeni koltuk yasası UN r 129 i-size esas alınarak geliştirilen ve üretilen BeSafe iZi Modular, 3 farklı ürün grubunun birleşmesiyle ortaya çıkarken doğumdan ortalama 5 yaşına kadar kullanım özelliğiyle de büyük beğeni topluyor.

Sizden Gelenler

Bebeğinizle birlikte mima veya Besafe ile gülümsediğiniz anları siz de sosyal medya hesaplarınızda #bebegimveben olarak hashtag’leyin fotoğrafınızı sayfamızda yayınlayalım.