Çocuğunuzun koruyucu meleği BeSafe…

Çocuklar, BeSafe oto koltuklarıyla artık daha güvenli seyahat ediyor

Hikayemiz 50 yıl önce ilk güvenli çocuk oto koltuğundaki ışığı görmemiz ile başladı. O sıralarda, oto koltukları çocukları arabaya koymak için bir yerdi sadece. Yakın zamanda çocukların araç içerisinde daha fazla korumaya ihtiyaç duyduğu farkedildi ve böylece biz onların ihtiyaçlarına özel çocuk oto koltukları geliştirdik.

25 yılı aşkın bir süre önce, ilk arka yönelimli oto koltuğumuzu tasarladık. Arka yönelimli oto koltukları, öne yönelimli oto koltuklarına göre 5 kat daha güvenlidir*, biz arka yönelimli oto koltuğu geliştirmeye ve tanıtmaya öncülük etmeye devam ediyoruz. HTS BeSafe uzun zamandır Avrupa'da arka yönelimli oto koltuklarına teşvik etmek için çalışıyor. 2013 yılındaki yeni UN R129 yönetmelik; çocukların 9 kg'dan (yaklaşık 6 aydan) 15 ay a kadar uzun bir süre için arka yönelimli seyahatini gerektiren düzenlemeler içermekte. Bu yeni yönetmelik bizim yaklaşımımızı desteklemektedir. HTS BeSafe olarak biz çocukların mümkün olduğunca uzun ve tercihen 4 yaşına kadar arka yönelimli seyahat etmesini önermekteyiz.

Uzman İskandinav güvenliği…

Ayrıca çocukların araç içerisinde daha fazla korunması gerekliliğiyle hareket eden BeSafe, sahip olduğu patentli teknolojisi sayesinde koltuklarında EPS/EPP köpük sistemi, geliştirilmiş yan darbe korumaları ve VRF sistemi kullanarak hayattaki en değerli varlıklarımızı uzman İskandinav güvenlik anlayışıyla seyahat etmelerine eşlik ediyor.

Kullanım ömrü boyunca garanti…

iZi Up ISOfix’de bulunan EPS/ EPP Köpük Sistemi de yolculuk esnasında gelebilecek darbe şiddetini absorbe ederek ekstra koruma sağlıyor. Bunun yanında Yan Darbe Rotasyonu (SIP) koltuğa ise daha fazla güvenlik sağlamanın ötesinde çarpma esnasında koltuk 20 derecelik açıyla yana dönerek kalkan görevi görüyor.

Satılırken memnuniyet, alınırken mutluluk, kullanılırken güven veren ürünler sunmaktayız. Nihayetinde bize kalan ise sizin mutluluğunuza ortak olabilme gururudur.