Çocuğunuzun koruyucu meleği BeSafe…

Çocuklar, BeSafe oto koltuklarıyla artık daha güvenli seyahat ediyor


Çocuğunuzun koruyucu meleği BeSafe…


Çocuklar, BeSafe oto koltuklarıyla artık daha güvenli seyahat ediyor.


Hikâyemiz, 55 yıl önce ilk güvenli çocuk oto koltuğundaki ışığı görmemizle başladı. O yıllarda oto koltukları, çocukların otomobilde seyahat sırasında oturduğu bir yer olarak görülüyordu. Yakın zamanda çocukların araç içinde daha fazla korumaya ihtiyacı olduğu fark edildi. Bu yeni anlayış, bizim onların ihtiyaçlarına özel çocuk oto koltukları geliştirmemize de ön ayak oldu.


25 yılı aşkın bir süre önce, ilk arka yönelimli oto koltuğumuzu tasarladık. Yapılan araştırmalar, arka yönelimli oto koltuklarının, öne yönelimli oto koltuklarına göre 5 kat daha güvenli olduğunu ortaya koyuyor.* HTS BeSafe uzun bir süredir, Avrupa’da arka yönelimli oto koltuklarının kullanımını teşvik etmek için çalışıyor. 2013 yılındaki yeni UN R129 Yönetmeliği; çocukların 9 kg’ya ulaştıkları 6 ay civarından 15 aya kadar geçen süre içinde arka yönelimli oto koltuğunda seyahat etmesini zorunlu kılan düzenlemeler içeriyor. Bu yeni yönetmelik, yaklaşımımızı destekliyor. HTS BeSafe olarak, çocukların mümkün olduğunca uzun bir süre, tercihen 4 yaşına kadar, arka yönelimli oto koltuklarında seyahat etmesini tavsiye ediyoruz. Bu nedenle, arka yönelimli oto koltuklarını geliştirmek ve tanıtmak konusunda öncülük etmeye devam ediyoruz.


Uzman İskandinav güvenliği…


BeSafe, sahip olduğu patentli teknolojisi sayesinde, oto koltuklarında EPS/EPP köpük sistemi, geliştirilmiş yan darbe korumaları ve VRF sistemi kullanarak, hayattaki en değerli varlıklarımızın uzman İskandinav güvenlik anlayışıyla seyahat etmesine eşlik ediyor.


Kullanım ömrü boyunca garanti…


iZi Up ISOfix’de bulunan EPS/EPP Köpük Sistemi, yolculuk sırasında gelebilecek darbe şiddetini absorbe ederek ekstra koruma sağlıyor. Buna ek olarak Yan Darbe Rotasyonu (SIP), koltuğa daha fazla güvenlik özelliği kazandırıyor. Bunun da ötesinde Yan Darbe Rotasyonu sayesinde koltuk, çarpma sırasında 20 derecelik açıyla yana dönerek kalkan görevi görüyor.


Satarken memnuniyet, satın alırken mutluluk, kullanırken güven veren ürünler sunuyoruz. En sonunda bize kalan ise sizin mutluluğunuza ortak olabilme gururu…

Satılırken memnuniyet, alınırken mutluluk, kullanılırken güven veren ürünler sunmaktayız. Nihayetinde bize kalan ise sizin mutluluğunuza ortak olabilme gururudur.