Bebeğinize ve onun yaşamına dair…

Premium ürünleri, Premium hizmet kalitesiyle iş ortaklarımıza ve tüketicilere ulaştırmak önceliğimizdir.

Bebek Yaşam ailesi olarak bizler; küçük bireylere ve modern ailelere, gündelik hayatta yardım edecek yeni, eğlenceli ve güzel fikirlerden yola çıkarak hizmet sunmaktayız. Stil sahibi bebek, çocuk ve annenin güvenliğini ihtisas alanı olarak belirlediğimiz Bebek Yaşam ailesinde, Premium ürünlerimizi yüksek hizmet kalitesiyle iş ortaklarımıza ve siz değerli tüketicilerimize ulaştırmak en önemli ilkemizdir.

Firmamızın öncelikli hedefi; bebek sektöründeki konsept ürünlerinin kaliteli hizmet anlayışıyla tedarik edilip, tüketiciye de aynı kalite anlayışı ile ulaşmak ve ulaştırmaktır. Gerek ailemizin emektarları, gerek distribütörlerimiz, gerek bayilerimiz ve gerekse ortaklarımız ile güçlü bir sinerji temelinde hizmet vermek için çalışmaktayız.

Müşterilerimizin neyi, nasıl ve ne zaman istediğine odaklanmak bizler için çok önemli. Sağlıklı bir pazarlama programı geliştirmek için müşterilerimiz ile doğrudan iletişim halinde olup, taleplerini en kısa sürede karşılamaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda ürünlerimize değer verip bizimle çalışan müşterilerimizin oluşabilecek sorunlarıyla yakından ilgilenip mümkün olduğunca kısa sürede çözüm üretmek görevimizdir. Buna bağlı olarak sorunlara çözüm odaklı yaklaşıp müşteri memnuniyeti kazanmaktayız. Her müşterimize tek müşterimiz gibi davranıp özgün ürün bulundurmakta ve servis sağlamaktayız.

Tüm çabalarımız, stratejilerimizi ekip çalışmasına entegre etmek ve kaliteli ürünleri, verimli metotlarla müşterilerimize ulaştırmaktır. Dolaysıyla çalışanlarımız; ürün bilgisiyle donatılmış, inisiyatif sahibi olan, çözüm odaklı hareket eden bir takım ruhuyla organize olmuştur. Her ekip elemanı; güvenilirdir, donanımlıdır ve müşteriye karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir.

Mevcut kalıpların dışına çıkmak için bireysel çalışmayı takım ruhuyla desteklemekteyiz. Bu kapsamda hedef kitleye ulaşmak için reklam ve tanıtım faaliyetlerine de üst düzeyde önem vermekteyiz. Ayrıca ürünler hakkında, müşterilerimizi doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirmek gayesindeyiz.

Bugün mevcut iş hayatında maksimum oranda ürün satışı yapıp minimum oranda memnuniyet sağlanan bir ticari strateji uygulanmaktadır. Oysaki bu düşüncenin sürdürülmesi biz Bebek Yaşam ailesine göre mümkün değildir. Ailemiz siz değerli tüketicilerine marka sadakatini, müşteri memnuniyetini ve güven duygusunu kaliteli hizmet anlayışıyla sağlamaktadır. İsviçreli saat üreticisi George Eberhard’ ın da dediği gibi:

\"İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir.”

Bebek Yaşam İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti. Ailesi

Satılırken memnuniyet, alınırken mutluluk, kullanılırken güven veren ürünler sunmaktayız. Nihayetinde bize kalan ise sizin mutluluğunuza ortak olabilme gururudur.