mima’ yı Tanıyalım

mima markası 2009 yılında, Davy ve Yolanda’ nın iki çocuk sahibi olması ile yarının ebeveynlerinin yaşamlarına birazda olsa yardım etme istediğiyle yol çıkmışlardır. Hollandalı tasarımcı Davy Kho, geçmişte Almanya, Paris ve dünyanın tasarım başkenti Milano’ da çalışmış ayrıca daha önce mama sandalyesi, telefonlar, kahve makineleri ve uçak içi gibi başarılı ürünler tasarlarımlarıyla yön vermiştir. Sonunda İspanya, Valensiya’ ya yerleştikten sonra Davy ve Yolanda çocuk bakım ürünleri üretmek için, sadece ünlü Hollanda tasarımlarını değil ayrıca şık ve kozmopolit ürünler yaymak için de yola çıktılar. Bir Takım, hayaller listesi üzerinden çalışmaya başladı ve yenilikçi ürünler sonunda mima marka adı altında ürünler çıkmıştır.

Ünlü tasarımda hem Davy’ nin önceki deneyimi hem de Yolanda’ nın moda tasarım geçmişi mima ürünlerinin şık, estetik ve yenilikçi Hollandalı yaratılışının uyumlu bir kombinasyon ile üretilmesinde tam tamına bir destek sağlamıştır. Bugünün moda tasarım bilinçli ebeveynlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için pratik ama zarif ürünler sunmak amacıyla kapsamlı bir araştırma sonucu oluşmuştur. Seride bulunan Mima Xari, ultra kopmak ve zarif tasarımının yanı sıra, zor zeminlerin sarsıntısını azaltan süspansiyon sistemiyle kullanıcısına rahat bir sürüş keyfi yaşatırken, ultra hafif ana gövdesi sayesinde de kolaylıkla katlanabiliyor. Mima Xari, çift yönlü kullanılabilir oturma ünitesiyle bebeklerin keyifli bir şekilde seyahat etmesine eşlik ederken, her iki yönde bulunan 3 kademeli ayarlanabilen yatış pozisyonu sayesinde de bebekler mışıl mışıl uyuyabiliyor. Mima bebek arabası yenilikçi ve çağdaş bir anlayışla üretilerek, oturma ünitesi içerisinde bulunan patentli dahilinde portbebe ile kullanıcılarına pratik bir çözüm sunmakta.

Mima modern ve elegant şıklığına sahip, aynı zamanda pratik bebek arabası ve aksesuarlar ile 2009 yılında Kind & Jugend fuarında bebek arabası kategorisinde tasarım ve innovasiyon ödülünü kazandı. İşlevsellik ve zarafetin mükemmel bir denge sağlayarak odaklandığı mima, size ve sevdiklerinize taze fikirler sunmak için çabalıyor. Hollandalı tasarımcı Davy Kho tarafından tasarlanan Mima Bebek Arabaları, patentli koza koltuğu ve çığır açan malzeme kullanımıyla stil, konfor ve tasarımın sınırlarını zorluyor, Daha birçok fikir halen geliştirilen mima kreasyonlar listesine ekleniyor…

mima Olarak

Sizin ve bebeğiniz için incelikle düşünülmüş, standartları yeniden belirleyen ürünler yaratıyoruz.