mima’ yı Tanıyalım

mima markası, 2009 yılında, Davy ve Yolanda’nın iki çocuk sahibi olmasıyla geleceğin anne babalarının hayatlarını kolaylaştırmaya biraz olsun yardımcı olmak istemelerinden doğdu. Hollandalı tasarımcı Davy Kho, Almanya, Paris ve dünyanın tasarım başkenti Milano’da çalışmış, mama sandalyesi, telefon, kahve makinesi ve uçak içi gibi başarılı ürün tasarımlarıyla ün kazanmış bir tasarımcı… Daha sonra İspanya’nın, Valensiya şehrine yerleşen Davy ve Yolanda çocuk bakım ürünleri üretmek için, sadece ünlü Hollanda tasarımlarını değil ayrıca şık ve kozmopolit ürünleri de yaymak için çalıştı. Tasarımcı çift, bir takım hayaller listesi üzerinden çalışmaya başladı ve yenilikçi ürünler tasarladıktan sonra mima markası altında ürünler tasarlamaya başladı.

Hem Davy’nin önceki deneyimi hem de Yolanda’nın moda tasarım geçmişi, mima ürünlerinin şık, estetik, yenilikçi ve Hollandalı tarzına destek verecek son derece uyumlu bir kombinasyonla üretilmesini sağladı. mima ürünleri, bugünün moda tasarım bilincine sahip anne babalarının ihtiyaçlarına çözüm olacak pratik ve zarif ürünler sunmak amacıyla kapsamlı bir araştırma sonucunda tasarlandı.

Seride bulunan mima Xari, zarif tasarımının yanı sıra, zor zeminlerin sarsıntısını azaltan süspansiyon sistemiyle kullanıcısına rahat bir sürüş keyfi yaşatıyor. Ultra hafif ana gövdesi sayesinde de kolaylıkla katlanabiliyor. mima Xari, çift yönlü kullanılabilir oturma ünitesiyle, bebeklerin keyifli bir şekilde seyahat etmesine eşlik ediyor. Her iki yönde bulunan 3 kademeli ayarlanabilen yatış pozisyonu sayesinde de bebeklerin mışıl mışıl uyumasını sağlıyor. mima bebek arabası yenilikçi ve çağdaş bir anlayışla üretilerek, oturma ünitesi içinde bulunan patentli portbebe ile kullanıcılarına pratik bir çözüm sunuyor.

mima, modern ve elegant şıklıkla pratikliği birleştiren bebek arabaları ve aksesuarlarıyla, 2009 yılında Kind & Jugend Fuarı’nda “Bebek Arabası” kategorisinde, Tasarım ve İnovasyon Ödülü’nü kazandı. İşlevsellik ve zarafeti mükemmel bir dengeyle birleştiren mima, size ve sevdiklerinize taze fikirler sunmak için çalışmaya devam ediyor. Hollandalı tasarımcı Davy Kho tarafından tasarlanan mima bebek arabaları, patentli koza koltuğu ve çığır açan malzeme kullanımıyla stil, konfor ve tasarımın sınırlarını zorluyor.

Geliştirilen mima kreasyonlar listesi, birçok yeni fikirle zenginleşmeye devam ediyor.

mima, siz ve bebeğiniz için incelikle düşünülmüş, standartları yeniden belirleyen ürünler yaratıyor.

Bebek arabaları

Kendi mima’nı Tasarla!

Şase, koltuk rengi ve başlangıç paketinizi seçin kendi stilinize en uygun mima Xari’yi oluşturun!

Tasarım ödüllü mima Xari

Hollandalı tasarımcı Davy Kho tarafından tasarlanan; yenilikçiliğin, işlevselliğin ve stilin mükemmel dengesi mima Bebek Arabaları, elegan ve vintage tarzıyla stil sahibi annelerin tercihi oldu.

Ürün Özellikleri

Patentli mima taşıma sistemi sayesinde, bebek taşıma çantası veya araba olarak kullanılabilir. Inovatif sistemiyle de taşıma sepeti oturma ünitesinin içinde yer alarak yer tasarrufu sağlar.

Yenilikçi ve patentli koza koltuğu sayesinde doğumdan itibaren 19 kg’a kadar kullanılabilir. Şık ve kıvrımlı koza koltuğu 15 saniyede 6. aya kadar kullanabileceğiniz portbebeye dönüştürülebilir.

Zarif hatlar ve akışkan forma sahip olan koltuk; çift yönlü olarak, iki kademeli asansör sistemli ve üç kademeli yatış pozisyonu olacak şeklinde kullanılabilir.

5-nokta emniyet kemeri ile birlikte, kol desteğinin de katkısıyla daha güvenli seyahat olanağı sağlar.

Eva köpüğü

Devrimsel ve ergonomik-destekli malzemeler olan EVA köpüğü, ultra-çağdaş bir his ve görünüm sunar ve gündelik kullanım için ideal olacak şekilde ultra hijyen sağlar.

Tekerlek Sistemi

Ön tekerlekler 360 derece ve sabit olarak kullanılabilir. Arka tekerlekler zor ve engebeli zeminlerin etkisini azaltan süspansiyon sistemiyle donatılmıştır.

İki Çanta

İki manyetik kapaklı mıknatısla malzemeleri depolar ve gözden uzakta güvenle tutar. Arka sepet, eşyaları rahat taşımanız için büzgülü bir ağza sahiptir.

Kolayca Katlayın

Ultra hafif ve kompakt ana gövde sayesinde çok kolay katlanabilir.

Portbebe ile birlikte ana gövde ağırlığı 11,7 kg.

Koltukla birlikte ana gövde ağırlığı 12,4 kg.

Aksesuarlar

Ürün paketi dâhilinde satılan aksesuarlar arasında, yağmurluk, gölgelik, portbebe örtüsü bulunur.

mima Moon Mama Sandalyeleri

mima Moon mama sandalyeleri, modern tasarımı sayesinde, konfor ve güvenliği buluşturuyor.

İnovatif ve Modern Tasarım

Moon Mama Sandalyesi konfor ve güvenliğin mükemmel kombinasyonunu oluşturur.

Gerçek anlamda kademeli olarak kullanılabilen Moon Mama Sandalyesi, çocuğun büyümesiyle birlikte kullanım amacı ve fonksiyonu değişerek, ritmik bir evrimsel dönüşümle 3 farklı konfigürasyonla kullanılabilir:

​ Doğumdan itibaren Ev Tipi Ana Kucağı olarak (0-6 ay): Yeni doğan minderi sayesinde doğumdan itibaren 6. aya kadar ev tipi ana kucağı olarak kullanılabilir.

​ Mama sandalyesi olarak: 6. aydan itibaren modern, yenilikçi ve konforlu kullanımı sayesinde mama sandalyesi olarak kullanılabilir.

​ Büyük çocuk sandalyesi olarak: İnovatif tasarımı sayesinde çocuğun büyümesine bağlı olarak 3. yaştan itibaren büyük bir çocuğun kullanımına uygun bir sandalyeye dönüştürülebilir. 45 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip moon, kendine özgün çağdaş tasarımı ve fonksiyonel özelliği sayesinde uzun dönemli kullanılabilir.

Airmatik özelliği sayesinde sandalyenin yüksekliği kolayca ayarlanabilir.

Çok açılı yatış sistemi

Çok-açılı yatış sistemi sayesinde doğumdan itibaren kullanılabilir. Her döneme uygun sağlıklı ve konforlu mükemmel yatış pozisyonu sağlar.

İnovatif sistem

İnovatif 5-noktalı emniyet kemer sistemi sayesinde, çocuğunuz için ekstra güvenlik sağlar.

Termo-Mold Malzemesi

Elegant görünümlü, dayanıklı ve termo-mold malzemesi sayesinde, kolayca temizlenebilir.

Özel şasesi ile çağdaş bir görünüm sağlarken, mükemmel şekilde dengede durur.

Mama sandalye ağırlığı sadece 10 kg’dır.

mima Aksesuarları

mima Aksesuarları ile bebeğinizin konforunu sağlarken kendi stilinizi ortaya koyun

Footmuff

İçindeki yumuşak yün, bebeğinizi sıcak tutar. Yeni Velcro…

Winter Outfit

İçeriği: Tente kapağı, kürk süsleme, transparan rüzgar koruyucusu,…

Şemsiye

Trendy Bebek Bakım…

Battaniye

Baş Destek Minderi

Sineklik

Bardak Tutacağı

Aksesuar Takma Klipsi

Adaptör Kiti

Yağmurluk

mima Olarak

Sizin ve bebeğiniz için incelikle düşünülmüş, standartları yeniden belirleyen ürünler yaratıyoruz.